Умови обслуговування

Умови обслуговування

Будь ласка, уважно прочитайте ці Загальні положення та умови ("Умови", "Загальні положення та умови"), перш ніж використовувати веб-сайт http://www.glab.com.ua, яким керує GLab.
Ваш доступ до Послуг та його використання зумовлений Вашим визнанням та дотриманням цих Умов. Ці Умови застосовуються до всіх відвідувачів, користувачів та інших осіб, які мають доступ або користуються послугою.
Отримавши доступ або скориставшись Послугою, Ви погоджуєтеся виконувати ці Умови. Якщо ви не згодні з будь-якою частиною умов, ви не можете отримати доступ до Послуг.

Посилання на інші веб-сайти

Наша служба може містити посилання на веб-сайти чи Послуги третьої сторони, які не належать або не підконтрольні GLab.
GLab не контролює і не несе відповідальності за зміст, політику конфіденційності або практику веб-сайтів або Послуг третіх сторін. Ви також визнаєте та погоджуєтеся з тим, що GLab не несе відповідальності, прямо чи опосередковано, за будь-які збитки або втрати, спричинені чи нібито спричинені у зв'язку з використанням або опорою на будь-який вміст, товари або послуги, доступні на будь-яких таких веб-сайтах.
Ми наполегливо рекомендуємо ознайомитися з умовами та положеннями та політикою конфіденційності будь-яких веб-сайтів або служб третіх сторін, які ви відвідуєте.

Регулюючий закон

Ці Умови регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства України, без урахування його колізійних положень. Наше невиконання будь-яких прав або положень цих Умов не вважатиметься відмовою від цих прав. Якщо будь-яке з положень цих Умов визнано недійсним або не підлягає судовій практиці, інші положення цих Умов залишатимуться чинними. Ці Умови складають повну угоду між нами стосовно наших Послуг, і замінюють будь-які попередні угоди, які ми могли б мати між нами стосовно Послуг.

Зміни

Ми залишаємо за собою право, на власний розсуд, змінювати ці Умови в будь-який час. Якщо ревізія є суттєвою, ми намагатимемося надати щонайменше 30 днів до набуття чинності нових умов. Те, що становить суттєву зміну, буде визначено на власний розсуд.
Продовжуючи отримувати або користуватися нашою Послугою після набуття чинності цих змін, Ви погоджуєтеся з обов'язковими для вас змінами. Якщо ви не згодні з новими умовами, припиніть користуватися послугою.

Зверніться до нас

Якщо у Вас виникли запитання щодо цих Умов, зв'яжіться з нами.